Drobečková navigace

Úvod > Reportáže z akcí > Bakus, Karneval a MDŽ tak trochu jinak...16. - 28. 2. 2021

Bakus, Karneval a MDŽ tak trochu jinak...16. - 28. 2. 2021Datum konání:
16.2.2021
Datum ukončení:
28.2.2021

Tyto tři tradiční akce, které se každý rok v Kozmicích konají, bohužel nebylo možné uspořádat - z důvodu stále trvající covidové pandemie a současné celostátní karantény. A tak pro potěšení a rozptýlení byli vyzváni věrní účastníci a domácí, nechť si "kulturu" udělají doma a vyfotí se - dospěláci na Bakus a děti na karneval a pošlou nám fotky k vyhodnocení a pobavení. Do akce se zapojilo krásných 8 dospěláckých masek a ještě krásnějších 14 dětských masek. Hlasování probíhalo tak, že všichni zúčastnění a vždy oba rodiče zúčastněných dětí měli k dispozici na Bakus 8 hlasů a na karneval 14 hlasů a ty rozdělovali maskám podle toho, která je zaujala nejvíc (body mohly být rozděleny mezi všechny masky, i dán celý počet jedné masce, či pouze polovině - bylo na každém, jak s body naloží). Jedinou podmínkou bylo, že nikdo nesměl hlasovat pro sebe ani své děti. 

Vyhodnocení:

BAKUS:

1. Rybníková panna (Katka Eichlerová - získala 37 bodů), 2. Princezna Janinka (Janča Hořáková - 31 bodů), 3. Beruška (Jitka Hanibalová - 25 bodů), 4. Děda Mráz (Iveta Pospíšilová - 20 bodů), 5. Jack Sparrow (Stanislav Vondrák, Rousínov - 17 bodů), 6. Mumie (Petr Eichler - 16 bodů), 7. Krokodýl Dundee (Marie Pospíšilová - 15 bodů), 8. paní Kadrnožková (Péťa Hniličková, Skalice - 8 bodů).

KARNEVAL:

1. Malá Čarodějnice (Rozárka Vildmanová - 35 bodů), 2. Čarodějnice Ana (Anička Musilová - 32 bodů), 3. Dráček Ohniváček (Matýsek Eichler - 30 bodů), 4. Méďa Áďa (Áďa Hořáková - 29 bodů), 5. Hasič Péťa (Péťa Eichler - 21 bodů), 6. a 7. Kočička Lucinka (Lucka Eichlerová) a Magi (Madlenka Pohořalová, Skalice) - (obě 20 bodů), 8. Maru (Maruška Pohořalová, Skalice - 18 bodů), 9., 10. a 11. Včelka Rozárka (Rozárka Plačková, Rousínov), Včelka Terezka (Terezka Plačková, Rousínov), Želva Ninja Raphaelo (Domča Mikel) - (všichni tři 17 bodů), 12. a 13. Sandra (Sandra Kadeřábková), Víla Amálka (Míša Eichlerová) - (obě 16 bodů), 14. Hasič Dáda (Dáda Mikel - 15 bodů). 

A jak jsme slíbili, tak uděláme. Za první místo v Bakusu dostane Rybníková panna balíček v hodnotě 500 Kč a za 2. a 3. místo Princezna Janinka a Beruška láhev Bohemia Sektu. Plus všichni zúčastnění se mohou těšit na věcné ceny a cukrovinky.

Ani děti nepřijdou zkrátka. Všechny co na náš virtuální karneval přišly, dostanou věcné dary (puzzle, batůžky, bublifuky, modelínu, šipky, kartáčky na zuby, pexeso, plyšáky atd..) a hoooodně sladkostí. My za sponzorské dary děkujeme našim příznivcům a vy se těšte na ceny, které se budeme snažit předat v rámci možností příští víkend (v půlce března).

Odkazy na fotky zde:

https://hutu.rajce.idnes.cz/Bakus_tak_trochu_jinak..._16.-28._2._2021/

https://hutu.rajce.idnes.cz/Karneval_tak_trochu_jinak..._16._-_28._2._2021/

 

Kytičky ženám k MDŽ budou předány jak jen to situace dovolí.

 

Děkujeme za účast a přízeň, přejeme všem hlavně zdraví a budeme se těšit na naše akce v "normálu".