Drobečková navigace

Úvod > Reportáže z akcí > Hasičský oběd se zábavou

Hasičský oběd se zábavouDatum konání:
3.10.2020

Dne 3. 10. 2020 se od 12:00 hodin konal Hasičský oběd s kamarády a dětmi. Nejdřív se každý pořádně do syta nabaštil - na výběr byl kuřecí nebo vepřový steak s chlebem a po posilnění jsme se rozlosovali do 4 barevných týmů (červený,zelený,modrý a žlutý). Čekalo nás odpoledne plné her, soutěží a úkolů jak pro dospělé tak i pro nejmenší. 
1. Pij na svůj lístek, 2. Postav pyramidu, 3. Tunel s míčem, 4. Hon na liščí ocas, 5. Hod polínkem a míčky, 6. Slova s nápovědou, 7. Hořící papír, 8. Pavouk, 9. Přetahovaní lanem, 10. Závody s náklaďáčkem, 11. Slalom s balónem 12. Bereš - nebereš.
Na závěr se trošku zamíchalo s lístky, protože hra je hra :-)
Výsledky:
1. místo – Zelený tým (kapitán Jiří Chrpa, Radek Hořák, Janča Hořáková, Lukáš Hořák, Áďa Hořáková, Petra Faltýnková, Adam Faltýnek, Ondřej Kadeřábek, Jarča Kadeřábková) 2265 bodů.
2. místo – Červený tým (kapitán Josef Mikel, Tomáš Mikel, Domča Mikel, Daník Mikel, Petr Eichler, Péťa Eichler, Matěj Eichler, Jiří Eichler, Míša Eichlerová, Barča Motyčková) 1335 bodů.  
3. místo – Žlutý tým (kapitán Jitka Kadeřábková, Sandra Kadeřábková, Jitka Hanibalová, Rózička Vildmanová, Ondřej Vildman, Michal Mik, Páťa Mik, Lukáš Daněk) 1045 bodů.
4. místo - Modrý tým (kapitán Jaroslav Kadeřábek, Luboš Sládek, Sára Sládková, Edita Spurná, Iva Mikelová, Veronika Mikelová, Stanislav Faltýnek, David Faltýnek) 980 bodů.
Všem moc děkujeme za účast a sportovní výkony, které opravdu nikdo nečekal. Zdar a sílu. 

 

 

Odkaz na fota zde:

https://hutu.rajce.idnes.cz/3._10._hasicsky_obed_se_zabavnym_odpolednem_Kozmice/